POWERCHIP

Chiptuning

POWERCHIP

Oferuje usługi w zakresie chip tuningu pojazdów benzynowych, jak i diesel-a. Nasze doświadczenie sięga początków istnienia branży związanej z elektroniką samochodową i tak zwanym remappingiem. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje, inwestujemy w nowoczesny sprzęt, wdrażamy nowe rozwiązania, wszystko po to aby idealnie pasowały do potrzeb naszych klientów.

Chiptuning to nie tylko lepsza dynamika pojazdu, to również poprawa bezpieczeństwa podczas użytkowania pojazdu jak i polepszenie samej ekonomii samochodu. Wpływa on pośrednio na obniżenie zużycia paliwa w większości silników, co skutkuje oszczędnościami podczas kolejnych tankowań.

Szczególny nacisk kładziemy na zwiększanie mocy i momentu obrotowego poprzez przeprogramowanie sterownika. Dla osób które posiadają samochody na gwarancji i boją się o jej utratę, a chciałyby skorzystać z mocy „ukrytej” w ich pojeździe, proponujemy zastosowanie zewnętrznego rozwiązania, tak zwanego POWER BOX-a, nie wymagającego ingerencji w ECU (sterownik silnika) oraz daje możliwość szybkiego i łatwego montażu/demontażu

Chiptuning w naszym oddziale daje Państwu pewność zastosowanych rozwiązań oraz przyjemność z jazdy. Zwiększanie mocy, oszczędzanie paliwa, pomiary mocy i momentu obrotowego na hamowni podwoziowej – wszystko to w naszej firmie.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych umiejętności, oferujemy wachlarz usług, począwszy od chip tuningu, poprzez naprawę elektroniki samochodowej, a kończąc na mechanice pojazdowej!

Bądź jednym z naszych zadowolonych klientów !!!

POWERCHIP

Kontakt

Adres

ul. Klasztorna 35,

83-400 Kościerzyna

Telefon

+48 660 111 181

+48 530 966 332

E-mail

biuro@powerchip.pl